Chci víc zákazníků

K čemu je mi web, když na něj stejně nikdo nechodí? Dobrá otázka. Webovými stránkami totiž Vaše prezentace na internetu teprve začíná. Představte si je jako svoji vizitku – jsou velmi důležité, reprezentují Vás, leccos se z nich dá poznat. Ale vizitka sama o sobě Vám víc zákazníků nepřinese, dokud ji někomu nedáte. Podobné je to i s webem. Aby jej navštěvovali noví zákazníci, musí na něj někde nejprve narazit. A přesně od toho, jsou tu reklamy ve vyhledávačích, a také na sociálních sítích. Když už zákazníka získáte, je dobré udělat z něj stálého zákazníka za pomoci emailové komunikace.

Jak Vám pomůžeme získat více zákazníků?

  1. Zajistíme Vám reklamu ve vyhledávání na Googlu a na Seznamu, anebo také na Firmy.cz.
  2. Vytvoříme Vám profily na sociálních sítích jako je Facebook, Instagram, Twitter, atd. a budeme za Vás pravidelně publikovat příspěvky, které Vám pomohou získat si důvěru potencionálních zákazníků.
  3. Budeme pečovat o Vaše stávající zákazníky tak, aby pravidelně dostávali informace o tom, co je u Vás nového, o akcích, apod.
  4. Zvolíme pro Vás tu nejefektivnější strategii a té se budeme držet. Ne pro všechny typy podnikání se hodí Facebooková propagace, někdo zase nenadělá moc parády na Firmy.cz. Našim zájmem je přinést Vám co nejlepší výsledky za co nejnižší cenu, proto Vaše podnikání budeme propagovat jen tam, kde to má smysl.
  5. Pro konkrétní řešení jsme ochotni zajistit i propagaci mimo internet dle dohody.