Půjčovna Nečas

Pan Nečas potřeboval plně editovatelný redakční systém na míru. Prioritou pro něj byla cena a funkčnost. S výsledkem byl spokojený.

Stavby Škrabal

Prioritou pro pana Škrabala bylo udělat web, ve kterém půjdeme co nejvíce naproti potenciálním zákazníkům, udělali jsme tedy analýzu klíčových slov, ze které vyšlo, že zákazníky zajímá obtížně určitelná cena. Web tedy obsahuje kalkulačku cen na míru.

Helpnuti

Prioritou pana Brabce bylo prioritou, mít líbivý web optimalizovaný pro vyhledávače. Podařilo se?

previous arrow
next arrow
Slider

Kominictví Páral

Pan Páral chtěl jednoduché webové stránky, které budou pro všechny přehledné, ale současně líbivé. Pomocí svých stránek předává nejen své kontakty, ale i potřebné informace ze svého oboru.

Aperio

Více než půlroku probíhá spolupráce se společností s velmi širokým dosahem. Jde o projekt na kterém se podílí velký tým lidí. Má úloha v tomto týmu je programátorská práce, tedy formuláře, grafy, výpisy z databáze i filtrace dle parametrů.

Kadeřnictví u hřiště

Pan Pernica chtěl jednoduché a přehledné stránky ne příliš náročné na cenu.

Prádlo Angel

Paní Černá potřebovala předělat původní webové stránky, které měly vybudované velmi dobré pozice ve vyhledávači. Nejnáročnějším úkolem na této práci bylo zachovat tyto pozice, ale současně je udělat přívětivější pro zákazníky. Krom správy webových stránek se částečně zabývám správou sociálních sítí této společnosti.

Close Menu

Main Heading

Main Heading

text

×
×

Cart